метизная компания

Сумщина серед областей, де найвищі показники охоплення щеплення проти поліомієліту

Суспільство | 14:15, 8.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

За перший тиждень кампанії щеплення проти поліомієліту в Україні, станом на 5 лютого 2022 року, захист отримали 9 273 дитини віком від 6 міс до 6 років (1 та 2 дози ІПВ)

Деякі регіони розпочали імунізацію ще в січні. Найвищі показники охоплення, включно з січнем: Дніпропетровська (31%);Сумська (13%); Кіровоградська (13%); Херсонська (13%); Полтавська (11%); Хмельницька (11%) області.

Найнижчі показники у Львівській (2%),Чернівецькій (3%) та Луганській (3%) областях.

Усього на першому етапі заплановано щепити 140 тис. дітей.

Просимо батьків звернутися до свого сімейного лікаря та перевірити статус щеплень вашої дитини згідно з Календарем. У разі потреби, запланувати надолужити пропущені щеплення.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року в Україні зафіксували випадок поліомієліту в Рівненській області.

Сьогодні в Україні діти до 6 років, які не отримали або пропустили щеплення проти поліомієліту, — у небезпеці. Аби надати кожній дитині індивідуальний захист від інфікування поліовірусом, від 1 лютого 2022 року розпочалася кампанія імунізації проти поліо. На першому етапі запрошують тих дітей, котрі пропустили одне з перших щеплень (у 2 та 4 місяці) згідно з Календарем профілактичних щеплень або не отримали їх зовсім. Щеплять інактивованою вакциною (ін’єкціями).

Державним коштом закуплено вакцину виробництва «Імовак Поліо» (виробництва Санофі Пастер, Франція), яка безпечна, ефективна, прекваліфікована ВООЗ і захищає від всіх типів поліовірусу. Вакцина, яка потрібна для цього етапу, була розподілена по регіонах. Відповідний наказ МОЗ був затверджений 26 січня 2022 року. Батьки можуть безоплатно щепити нею дитину в державних закладах охорони здоров’я.

За інформацією пресслужби Міністерства охорони здоров’я

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: