СумБуд
метизная компания

Сумщину відвідав народний депутат Вадим Івченко (ФОТО)

Суспільство | 16:40, 26.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках робочого візиту народного депутата України, представника ВО «Батьківщина» Вадима Івченко відбулася зустріч зі студентами Національного аграрного університету та колективом Степанівського елеватору

Долучились до обговорення питань розвитку аграрного сектору зі студентами та колективом елеватору батьківщинівці: народний депутат Владислав Бухарєв, голова обласної партійної організації Олександр Лисенко, керівник окружної партійної організації Володимир Войтенко, директор з виробництва групи компаній «УКРЛЕНДФАРМІНГ» Василь Лобода та директор ПСП «Хухрянське» Микола Смілик.


На запрошення студентів аграрного університету Вадим Івченко прочитав лекцію для слухачів факультетів сільськогосподарського спрямування.

«Зустріч пройшла «на одному подиху». Надзвичайно корисне спілкування як для мене, так, сподіваюся, і для студентів. Обговорили дуже багато нагальних питань та державних і галузевих проблем», – зазначає батьківщинівець.

Найбільше студенти цікавилися майбутніми перспективами для молодого спеціаліста після закінчення вищого навчального закладу.


Народний депутат детально розповів про стратегію розвитку аграрної галузі та підтримки молоді у рамках Нового курсу Юлії Тимошенко.

«Для того, щоб у країні з’являлись заможні сільські сім’ї, підвищувався попит на продукцію суміжних галузей, сплачувались податки, а громадяни отримували пенсійне забезпечення та соціальний захист, маємо зробити лише 10 кроків», – акцентував Вадим Івченко.

Найголовніші з них: запровадити прості податкові правила й умови для здійснення трудової діяльності у сільському господарстві та посилити роль дорадництва та кооперації для розширення можливостей малих та середніх виробників у доступі до нових ринків збуту.

«І далі вже можна реалізувати усі супутні державні програми «Доступне житло», «Селянський банк» тощо», – сказав він.

Під час зустрічі з колективом найбільшого в Україні елеватору народний обранець подякував колективу за спільну справу заради збереження в країні агарної галузі, яка щодня втрачає можливість розвитку та поділився власними ініціативами, які напрацювала команда ВО «Батьківщина» для покращення ситуації і виведення аграрної галузі на новий стабільний рівень розвитку.

«Ми знаємо всі проблеми виробництва в аграрному секторі. Ми чітко розуміємо, як тяжко ви працюєте на землі. Нами сформовані перші кроки, які терміново треба зробити заради порятунку галузі. Але нажаль влада їх не чує. Треба почекати. Почекати до весни, коли відбудуться президентські вибори», – зауважив Вадим Івченко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: