СумБуд
метизная компания

Сумська філія ПриватБанку пропонує спеціальну програму для аграріїв

Суспільство | 07:45, 16.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

З настанням довгоочікуваної весни аграрії Сумщини розпочали свої роботи на полях. Весняна посівна компанія потребує значних затрат праці, а разом з ними – й фінансових вливань. Аби не думати про вільні кошти, ПриватБанк пропонує спеціальну програму для аграріїв – лізинг сільгосптехніки.

“Для фермерів головне – своєчасно посіяти та зібрати урожай. Ми пропонуємо лізинг сільгосптехніки як невеликим фермерським господарствам, так і агрофірмам, – розповідає Антон Мартинов, керівник напрямку по активним операціям МСБ Сумської філії ПриватБанку. – Проведення сільськогосподарських робіт своєю технікою значно дешевше, ніж орендованою, крім того, після завершення робіт на своїх полях можна здати техніку в оренду іншим фермерам”.

Сьогодні ПриватБанк фінансує придбання сільськогосподарської техніки на суму до 300 млн грн. Розрахувати суму платежів можна самостійно на сайті банку. Агровиробникам надається можливість самостійно обирати, яку техніку купувати – нову чи вживану, вітчизняного виробника чи імпортного виробництва.

Головні переваги лізингу сільськогосподарської техніки від ПриватБанку:

  • строк лізингу до 5 років;
  • адаптований графік погашення з урахуванням сезонності бізнесу;
  • не потрібно виводити з обігу всі 100% вартості покупки. Є можливість оплатити техніку частинами за рахунок прибутку від її використання;
  • економія на податкових платежах за рахунок амортизації, податкового кредиту за ПДВ і збільшення     витрат на суму відсотків і комісій;
  • своєчасне виконання постачальником сільгосптехніки зобов’язань та гарантія;
  • на предмет лізингу не можна накласти арешт або звернути стягнення;
  • для залучення фінансування не потрібна додаткова застава.

На сьогодні програмою лізинг сільгосптехніки скористувались більше 30 аграріїв Сумщини.

Для більш детальної консультації та оформлення кредитних продуктів підприємці можуть звернутись до будь-якого відділення Сумської філії ПриватБанку, або за телефоном 0505333548.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: