СумБуд
SMR
метизная компания

Сумська громада стала партнером проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

Суспільство | 13:06, 31.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумська міська територіальна громада стала партнером проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Проєкт реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Комісія з відбору учасників складалась із представників GIZ, SECO та незалежних експертів. Всього було відібрано 32 територіальні громади, 18 з яких, у тому числі і Сумська міська територіальна громада, є членами Асоціації «Енергоефективні міста України».

У рамках партнерства територіальні громади отримають підтримку для впровадження муніципального енергоменеджменту. Відбудуться навчальні заходи, індивідуальні консультації та регулярні візити підтримки. Інтегрований підхід до енергоменеджменту опанують не тільки профільні спеціалісти, а також представники керівництва міста на політичному рівні, співробітники та керівники департаментів, які відповідають за муніципальні будівлі.

Незабаром відбудеться перший спільний онлайн-захід, присвячений загальним питанням енергоефективності в громадах, який стане офіційним стартом співпраці в рамках проєкту.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: