метизная компания

Сумська християнська церква допомогла оновити ліжковий фонд обласного госпіталю

 Поділитися

Поділитися в

Одна із сумських лікарень сьогодні оновила ліжковий фонд. Сумська християнська церква передала в обласний госпіталь ветеранів війни партію із 6 лікарняних ліжок для пацієнтів.

Багатофункціональні ліжка замінять радянські та дозволять зробити умови перебування хворих у закладі більш комфортними.

 «Ми тривалий час співпрацюємо з медичними установами, робили це ще до війни. Сьогодні ж ми передали 6 багатофункціональних ліжок, які відповідають потребам лікарні. Також для інших медичних закладів міста ми передали інвалідні візки, медичні одноразові халати, милиці та шприці. Уся партія медичного обладнання була люб’язно надана християнськими місіонерами та благодійниками Олександром та Іриною Безрядіними», – зазначила адміністраторка Сумської християнської церкви Яна Федоричева.

До кінця березня пацієнти вже заселяться у відремонтовані палати з оновленими ліжками. Як повідомила директорка госпіталю Інеса Савенко, у хірургічному відділенні, де будуть встановлені ліжка, вже тривають ремонтні роботи.

«Зараз перебуваю на лікуванні в реабілітаційному відділенні госпіталю, умовами задоволений, а тепер стане ще зручніше із новими ліжками, в яких можна змінювати рівень нахилу. Попри важкі часи реабілітаційне відділення оновлюється, також ось-ось мають встановити підвісний тренажер для опорно-рухової системи. Дуже приємно, що про людей піклуються», – поділився пацієнт Євген Григорович.

Зазначимо, Сумська християнська церква вже чимало років надає благодійну допомогу медичним закладам у вигляді медичних інструментів, обладнання, продуктів харчування. За рік війни церква активно допомагала харчами, ліками, перев’язувальними матеріалами та одягом постраждалим жителям Сумщини.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: