метизная компания

Сумська міська рада знову перейменувала дерусифіковану вулицю

Суспільство | 14:47, 27.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

На останній сесії Сумської міської ради депутати проголосували за проект рішення “Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2022 року № 3223-МР «Про зміну назв (перейменування) топонімів у Сумській міській територіальній громаді» (вулиця Максима Сущенка) ”.

Згідно з рішенням, вулиця Аерофлотська, яка у листопаді минулого року стала вул. Єгора Мовчана (український кобзар, прізвисько «Чагунний» – уродженець с. Велика Писарівка), тепер стає вул. Максима Сущенка (32-річний захисник України загинув 4 липня в Донецькій області в бою, від осколкового поранення, несумісного з життям. У суботу, 9 липня, був похований на Алеї Слави Баранівського кладовища). Зміна найменування відбувається на підставі звернення мешканців вулиці.
Тобто минулого року, коли міська рада кілька місяців зволікала з перейменуванням після кількамісячних консультацій та засідань робочої групи, ніхто з мешканцями вулиці навіть не поговорив. Чи буде увічнений Єгор Мовчан в топоніміці Сум невідомо…

Нагадаємо: попередньої сесії депутати перейменували пров. Верижиці (колишній – Плещеєва) на пров. Благодатний, а вулиця Наталії Полонської-Василенко (Мухіної) стала вулицею Руслана Мовчана. Що цікаво, пров. Верижиці досі є на гугл-карті Сум.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: