СумБуд
метизная компания

Сумська митниця отримала нового керівника

Суспільство | 11:56, 5.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 4 серпня 2021 року до виконання обов’язків начальника Сумської митниці приступив Юрій Юрійович Азаров (наказ Державної митної служби України від 02.08.2021 №937-о)

Азаров Юрій Юрійович народився 27 грудня 1973 року у м. Херсоні. Має вищу юридичну, економічну та технічну освіти.

З 1995 року працював на відповідальних та керівних посадах у правоохоронних органах, а саме: у слідчих підрозділах, підрозділах податкової міліції, СБУ, підрозділах по боротьбі з організованною злочинністю.

До визнання переможцем конкурсу на зайняття посади начальника Сумської митниці працював в департаменті адміністративно-господарської діяльності Державної митної служби України.

Одружений, має сина та доньку.

За словами Юрія Азарова ця посада для нього є великою відповідальністю: «Зі свого боку зроблю все, що від мене залежить, для того, щоб зберегти ті досягнення, які були напрацьовані попереднім керівництвом та особовим складом митниці. Отримані знання та досвід максимально акумулюю для забезпечення реалізації політики у сфері державної митної справи, боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, здійснення контролю за надходженням до державного бюджету».

Сумська митниця

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: