СумБуд
метизная компания

Сумська обласна служба зайнятості пропонує роботу

Суспільство | 13:51, 22.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сумська обласна служба зайнятості, незважаючи на воєнні дії, продовжує виконувати функції, делеговані державою, а саме, сприяти працевлаштуванню незайнятих громадян

«Здавалось, про яке працевлаштування може йти мова у такий складний час, але завдячуючи тісній співпраці з роботодавцями у березні 162 шукача роботи стали у робочий стрій. Найбільше працевлаштовано Роменською, Лебединською міськрайонними та  Недригайлівською, Велико-Писарівською Сумською районними філіями», – зауважив директор Сумського обласного центру зайнятості.

Особливу увагу Володимир Підлісний надає роботі гарячої лінії обласного центру зайнятості, яка працює у постійному режимі, але під час воєнних дій звернення активізувалися, бо вона стала вкрай необхідною для клієнтів служби. У березні  (станом на 21.03.2022) звернулися до гарячої лінії та отримали кваліфіковані консультації 2,3 тис. осіб. Найактуальнішими є питання стосовно відвідування центру зайнятості/філії, порядку реєстрації, виплати допомоги по безробіттю, працевлаштування за робітничими професіями.

Нагадуємо, гаряча лінія Сумського обласного центру зайнятості надає роз’яснення виключно в межах компетенції служби зайнятості, а саме, норм чинного законодавства про зайнятість, надання соціальних послуг та виплати допомого по безробіттю клієнтам служби зайнятості.

З зазначених питань ви можете звертатися з 8.00 до 21.00 за такими телефонами гарячої лінії:

093 276 39 66;096 109 08 37;067 698 29 58;095 337 41 10.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: