метизная компания

Сумська переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу готується до нових звершень

Освіта, Суспільство | 16:03, 9.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Учениця Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту Катерина Ховзун готується до 4 етапу  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Сумчанці вже вдалося зайняти 1 місце в 2 етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 3 місце в 2 етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

“Це для на нас дійсно велика перемога. Катерина вже не вперше посідає переможні та призові місця на конкурсах. На мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка вона стала кращою серед майже 30 учасників” – говорить Тетяна Касьяненко, наставниця Каті та викладач української мови ДНЗ “Сумське ВПУБА”.

4 етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться 2 лютого. Наразі Катерина готується до нових перемог.

“Це вже 3 рік коли я приймаю участь у літературно-мовних конкурсах. Готуюся до участі з ранку до вечора. Під час занять разом з викладачем ми повторюємо правила, згадуємо творчість Шевченко, виконуємо творчі завдання. Взагалі конкурси, у яких я брала участь різняться між собою. Конкурс імені Тараса Шевченка  більш спрямований на творчі завдання, а конкурс імені Петра Яцика включає в себе завдання на знання граматики української мови та містить творчу частину. Мені набагато простіше виконувати завдання, де потрібно проявляти творчість”, – говорить Катерина Ховзун.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: