метизная компания

Сумська поліція приймає активну участь у заходах соціального патрулювання

Суспільство | 19:31, 28.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці разом із соціальними працівниками патрулюють вулиці міста, щоб відшукати людей, які потрапили у скрутні життєві обставини, опинились на вулиці та потребують допомоги.

Сьогодні працівники Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області разом з представниками комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» провели відпрацювання вулиць обласного центру.

З метою надання допомоги поліцейські та соціальні працівники провели особисті роз’яснювальні бесіди з незахищеними верствами населення, котрі потрапили у скрутні життєві обставини і не мають місця для проживання і реєстрації. Адже це питання особливо актуальне у зимовий період.

Зокрема, розповіли про можливість звернення до соціального центру «Берегиня» за послугами притулку. Там громадяни можуть пройти первинний медичний огляд, санітарну обробку, дезінфекцію, отримати безкоштовно вечерю, будуть забезпечені ліжко-місцем, ковдрою, рушником, кухлем, милом, та направлені для ночівлі у відповідні кімнати.

Під час патрулювання поліцейські виявляють різних осіб і чують різні історії. Для багатьох життя на вулиці стає звичною справою, а хтось нещодавно потрапив у скрутний стан і хоче якимось чином знайти вихід. Саме для цього і проводяться дані заходи.

У будинку нічного перебування безпритульним надається не лише притулок, а й соціальний супровід при працевлаштуванні. Крім того, люди можуть отримати психологічну допомогу, послуги у відновленні документів, отримати первинну правову допомогу під час оформлення до інтернатних установ, встановленні групи інвалідності, одержанні соціальної допомоги або пенсії за віком.

Будинок нічного перебування знаходиться у місті Суми на вул. Робітниче селище, 14, тел. (050)-405-56-70. Звертайтесь і вам допоможуть.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: