ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумська «Романтика» стала місцем проведення понад 300 заходів від часу свого відкриття

Суспільство | 18:02, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

З жовтня 2020 року в оновленому Молодіжному центрі «Романтика» відбулося 310 заходів. Про це повідомила Сумська міська рада.

Відкрита торік у жовтні «Романтика» одразу стала затребуваною, але карантинні обмеження завадили негайно реалізувати все задумане. З послабленням обмежувальних протиепідемічних заходів у Молодіжному центрі завирувало життя. Лише за декілька останніх місяців 2020 року тут провели звітні концерти сумських танцювальних та пісенних колективів, новорічні вистави для дітей в онлайн-форматі; конкурси краси «СтудМіс Сумщини» та «Міс Суми»; різноманітні тренінги для молоді. З часу відкриття закладу таких уже нараховується 310.

У поточному році МЦ «Романтика» відвідало майже 25 тисяч сумчан та гостей міста. Близько 400 пар наречених обрали її для проведення шлюбної церемонії, а сім шкіл провели випускні. Приміщення МЦ «Романтика» використовувалося і як Центр масової вакцинації від COVID-19. За п’ять днів тут вакцинували 2327 осіб.

Директор КУ «Сумський міський центр дозвілля молоді» Ігор Ганненко розповів, що універсальність «Романтики» дозволяє переорієнтовувати її площі під проведення заходів різноманітного спрямування: від культурних, громадських, просвітницьких до спортивних. Велика зала на другому поверсі вміщує 550 осіб, ще 50 можуть розташуватися на балконі.

Колектив Центру активно співпрацює зі структурними підрозділами міської ради та надає приміщення для проведення їхніх заходів. Частими гостями є представники сумських, обласних та всеукраїнських громадських організацій, які проводять тут тренінги, зустрічі, майстер-класи тощо. Ще одна особливість «Романтики» – її інклюзивність: є ,підйомник, призначений для підйому людей на візку на другий поверх, а такожвбиральня для людей із інвалідністю .

Проведення некомерційних заходів у закладі відбувається на безплатній основі, решти – на платній – це необхідно для покриття витрат, які несе Молодіжний центр, головним чином на комунальні послуги. Порядок та умови надання платних послуг затверджені рішенням міської ради.

Активно використовується для проведення заходів й територія навколо «Романтики», де наразі продовжуються роботи з благоустрою з влаштуванням автостоянки.

Директор установи додав, що міський центр дозвілля молоді надає під проведення заходів й свої приміщення, що на вул. Леваневського. В основному там проводяться заняття гуртків та об’єднань за інтересами.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: