ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумська ЦМЛ хоче облаштувати санкціонований доступ у свої приміщення

Суспільство | 15:09, 1.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сумський міський відділ охорони здоров’я звернувся з листом до профільної та бюджетної комісій про виділення 592,7 тис. грн для Сумської ЦМЛ – на обладнання пропускних пунктів засобами санкціонованого доступу.

Як пояснила директор медустанови Валентина Домінас, мова йде не про КПП при вході на територію лікарні, а про встановлення дверей із кодовими замками і системою спостереження у всіх вхідних групах у приміщення лікарні.

– Ми вже не раз піднімали питання про створення безпечних умов для пацієнтів та персоналу нашої лікарні, – повідомила керівник. – Корпуси побудовані давно, і в той час не було передбачено жодних засобів безпеки. Виходить, що у нас можна запросто потрапити з поліклініки в будь-яке стаціонарне відділення, допоміжні служби або кабінети. Встежити за цим неможливо – один черговий, який працює з 8 ранку і до 8 вечора, не в змозі проконтролювати потік хворих і відвідувачів. Через це у нас часто трапляються крадіжки, заходять бешкетники – доводиться викликати поліцію, що створює хаос у роботі медзакладу. Кожен день у нас у стаціонарі отримують лікування близько 400 пацієнтів, і, виходить, ми не можемо їм забезпечити безпечні умови перебування. Це стосується і дотримання санітарно-епідеміологічних норм, з огляду на те, що в лікарні з 1 квітня відкрито інфекційне відділення для хворих із COVID-19. Зі встановленням обладнання можна буде контролювати несанкціоновані візити, запобігти можливому розповсюдженню коронавірусної інфекції. Що стосується відвідувань родичів та інших комунікацій, то ніхто не буде обмежувати спілкування. Усе передбачено, як це буде проходити в такому режимі. Тому ми і просимо гроші на установку засобів санкціонованого доступу.

Обладнати територію лікарні стаціонарними КПП, тим самим перегородивши шлях до несанкціонованого руху, поки немає можливості. Як уточнила керівник, структурні підрозділи лікарні, що працюють цілодобово (той же міський травмпункт), розміщені посередині території лікувального закладу. Рух лікарняного транспорту або швидких теж відбувається вдень і вночі. «Якби ми знаходилися на окремій території, то давно б уже її огородили і встановили два КПП, забезпечивши вхід і вихід, – повідомила Валентина Домінас. – Можливо, ми це зробимо з часом. У нас є проектна документація на облаштування всієї території в тому вигляді, якою має мати сучасна багатопрофільна опорна лікарня. До цього потрібно підходити комплексно – не можна просто поставити обмеження і тим самим вирішити проблему».

Профільна депкоміссія одноголосно підтримала звернення міського відділу охорони здоров’я про виділення необхідної суми на облаштування санкціонованого доступу в приміщення Сумської ЦМЛ. Також депутати виступили з ініціативою вивчити таку можливість для інших лікувальних установ міста (з установкою систем охорони і спостереження як на території, так і в приміщеннях), щоб забезпечити безпеку їх роботи.

shans.com.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: