метизная компания

Сумське підприємство оштрафували за неоформлену прибиральницю

 Поділитися

Поділитися в

Під час інспекційного відвідування Управління Держпраці встановлено, що ТОВ «Сумифарба» допущено до роботи в якості прибиральниці жінку без укладання трудового договору.

В ході перевірки посадовцями не надано пояснень та документів щодо наявності будь-якого договору із працівником. Втім, під час подання заперечень на акт інспекційного відвідування суб’єктом господарювання наданий цивільно-правовий договір (далі ЦПД).

Інспекторами праці встановлено, що проведення вищевказаної роботи є саме процесом трудової діяльності, а не цивільно-правових відносин. Тому роботодавець мав би укласти з працівником трудовий договір, а не ЦПД.

Таким чином, на підставі абзацу другого частини другої статті 265 КЗпПУ уповноваженою посадовою особою Управління Держпраці у Сумській області винесено постанову про накладення штрафу за використання праці неоформлених працівників у розмірі 125 190,00 грн.

Із метою скасування даної постанови підприємство звернулось до суду.

За результатами розгляду справи Другий апеляційний адміністративний суд та Верховний суд визнали правомірною постанову Держпраці про накладення на ТОВ «Сумифарба» штрафної санкції за використання праці без оформлення трудового договору.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: