ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумські будівлі, під якими небезпечно ходити

 Поділитися

Поділитися в

Містян на сумських вулицях небезпека чатує над головою. Конструкції на багатьох будівлях, карнизи та старі балкони вже давно стали аварійними. У будь-який момент кожна з аварійних конструкцій може впасти перехожим на голову.

Рекламу неіснуючого банку, мабуть, помічав кожен сумчанин. Крім візуального засмічення однієї із центральних вулиць міста, реклама “Надра” Банку щодня наражає на небезпеку тисячі громадян, які йдуть повз будівлю. Торік восени сумчани створювали петицію, аби конструкцію демонтували, але сумчан не почули.

Друге небезпечне місце – конструкція із радянським відлунням. Там, на даху височить «Слава Труду». Будівля знаходиться за адресою Ярослава Мудрого, 69.  Цікаво, що будівля розташована неподалік сумського відділу поліції.

Олександр Новицький, заступник начальника ДП ПАТ «СУМБУД» Головна випробувальна лабораторія в будівництві прокоментував нам стан цієї конструкції на даху будинку:
«Стосовно конструкцій (букв) на даху, то вони обов’язково впадуть. Є тільки два питання: на скільки скоро це трапиться та впадуть вперед чи назад».

Також небезпечним місцем для сумчан є територія біля одного з будинків на Кузнечній. Восени тут горів дах, за словами Олександра Новицького карниз будинку обов’язково впаде вперед, адже карниз — частина фасаду, який називається антаблемент. І він вже давно повинен бути демонтованим.

Демонтувати або ж ремонтувати їх мають балансоутримувачі, або користувачі. Попереджувальну інформацію про небезпеку також мають розміщувати балансоутримувачі чи користувачі.

Поки ж ні на одному із небезпечних місць попереджувальних стрічок ми не знайшли. Тож, забезпечувати власну безпеку сумчани вимушені самостійно.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: