метизная компания

Сумські добровольчі формування здадуть свою зброю назад в поліцію

Суспільство | 09:11, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Добровольчі формування міста Суми віддають зброю, видану їм 24 лютого поліцією, назад. За словами речниці нацполіції Сумщини, такий наказ отримали від ЗСУ. Натомість бійці територіальної оборони отримають нову зброю в їхніх батальйонах.

Володимир Біцак – командир одного з добровольчих формувань Сум. Чоловік показує документ, у якому йдеться, що 10 травня він отримав у обласному управлінні Нацполіції два пістолети. Наразі він прийшов їх здати. Він вважає — зброя, яка видавалася в поліції, повинна бути в поліції. Замість неї бійцям територіальної оборони видадуть зброю в батальйоні.

“Добровольчими формуваннями територіальних громад і різними підрозділами на початку війни отримувалась зброя, скажемо так, не зовсім законно, то вона зараз буде вертатись. Тому в цьому нічого немає, ніякої “зради” хочу заспокоїти, що все буде добре”, – розповів Володимир Біцак.

Сумські добровольчі формування здадуть свою зброю назад в поліцію
Суспільне Суми

Володимир Біцак говорить, що у зв’язку з мобілізацією в Росії, вони мають отримати від ЗСУ більш серйозну зброю, ніж пістолети. В поліції кажуть, що ініціатива про здачу зброї добровольцями йде від Збройних сил України.

“Ще на початку повномасштабного вторгнення військ РФ поліція роздала добровольцям зброю для оборони регіону. На сьогодні добровольчі формування територіальних громад фактично підпорядковуються ЗСУ, відповідно, і озброювати бійців добровольчих формувань мають ЗСУ”, – розповіла речниця нацполіції Сумщини Вікторія Мкртчян.

Письмовий наказ про те, що добровольчі формування повинні здати зброю, яку їм раніше видала Національна поліція України, надійшов від командувача Збройних сил Територіальної оборони ЗСУ, додала речниця. “Відповідно, Національна поліція повідомила про це добровольчі формування. Після здачі зброї до поліції, бійці добровольчих формувань отримають зброю від ЗСУ”, – говорить Вікторія Мкртчян.

Суспільне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: