метизная компания

Сумські машинобудівники ще два тижні перебуватимуть в оплачуваному простої

Суспільство | 17:37, 7.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Працівникам ПАТ “Сумське НВО” продовжили оплачувані простої. Вони триватимуть з 9 до 20 липня

“Через протестні акції незалежної профспілки, що відбулися в кінці червня, партнери ПАТ “Сумське НВО” вирішили відкласти авансові платежі, зажадавши пояснень і підтвердження готовності СНВО до реалізації намічених виробничих завдань. Тому найближчим часом заплановано низку непростих переговорів, а на самому підприємстві, враховуючи ситуацію, що склалася, на період з 9 по 20 липня 2018 року продовжено режим оплачуваних простоїв. Крім того, зберігає свою актуальність можливість для працівників скористатися відпустками й відгулами за раніше відпрацьований час”, – розповіли у прес-службі акціонерного товарситва кореспондентові Укрінформу.

Тут зазначили, що відтермінування партнерами грошових надходжень спричинило ланцюжок негативних наслідків.

Це, перш за все, неможливість виплати частини грудневого заробітку трудовому колективу протягом першого тижня липня – тобто у строки, про які було домовлено напередодні мітингів. До того ж, об’єднання не мало фінансової змоги провести запланований платіж за спожиту електроенергію. Це, у свою чергу, призвело до того, що з 9 липня СНВО знеструмлюється до наступної оплати.

Аби погасити борги, підприємство починає перемовини з Наглядовою радою щодо розпродажу інфраструктурних активів, якими об’єднання не користується, зокрема, їдальнею на проспекті Курському та банно-пральним комбінатом на вулиці Ремісничій.

Як повідомлялося, режим оплачуваних простоїв на підприємстві запровадили з 25 червня по 6 липня. Сталося це після того, як напередодні заводчани влаштували “голодну” ходу, вимагаючи виплатити їм зарплату за 7 місяців.

Реагуючи на такі дії, адміністрація підприємства вирішила не пускати працівників на територію заводу, відправивши їх в оплачуваний простій, упродовж якого їм зараховуватимуть 2/3 заробітної плати.

У свою чергу, близько 500 заводчан 26 червня  влаштували “голодну” ходу центром міста.

Питання повернення сумським машинобудівникам 270 мільйонів гривень зарплати розглядалося 6 липня під час чергової сесії обласної ради, однак узгодженого рішення з цього приводу так і не було прийнято.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: