СумБуд
метизная компания

Сумські науковці отримали гранти від уряду Чехії

Суспільство | 14:52, 27.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Не перший рік реалізується проєкт Чеського університету природничих наук м. Прага та СумДУ «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», що підтримано урядом Чеської республіки. Обрані університети – це СНАУ, СумДУ, БНАУ, ДДАЕУ, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва (зараз БТУ). У рамках проекту у жовтні 2021 року було оголошено нову грантову пропозицію на 2021-2022 рр. Найголовнішими вимогами до отримання грантів були: співпраця науковців якнайменш двох університетів та зобов’язання надати до 15.12.2021 р. підготовлену статтю для подальшого опублікування у науковометричних базах WoS/Scopus. 18 листопада в Сумський національний аграрний університет прийшло повідомлення, що грантову підтримку одержали дві заявки.

1.Проєкт СНАУ+СумДу «Система для сівалки, що дозволяє проводити обробку інокулянтами під час посіву», головний координатор Микола Шелест, асистент кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій (члени команди від СНАУ – Дацько О.М., Зубко В.М., Хворост Т.В. та студенти).

2.Проєкт СНАУ+БТУ+ДДАЕУ «Вплив органічних добрив з біогазових станцій на мікробіологічні, фізичні та хімічні властивості грунту та ріст рослин», головний координатор Захарченко Еліна, доцент кафедри агротехнологій та природокористування (член команди від СНАУ – аспірантка Сіхуан Чжан).

Оскільки тривалість програм рік, то і грудень, і наступні місяці будуть достатньо напруженими, щоб реалізувати задумане.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: