метизная компания

Сумські рятувальники організували свято безпеки для сонячних дітей

Суспільство | 09:59, 22.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

21 березня рятувальники завітали Сумської спеціалізованої загальноосвітньої школи, в якій проходять навчання близько 70 дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, серед них «Діти сонця», день яких учора відзначалося по всьому світу, повідомляє Управління ДСНС у Сумській області.

Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, розповіли дітям про дії при пожежі, починаючи від інформації, яку повинне містити повідомлення на телефонну лінію «101», до того, як проводиться евакуація із небезпечної зони. Рятувальники роз’яснили дітлахам, про специфіку використання вогнегасників. Також розповіли про вибухонебезпечні предмети та алгоритм дій при їх виявленні.

Неабиякий захват у дітлахів викликали практичні заняття, які дали можливість відчути себе справжніми рятувальниками, адже вони могли приміряти бойовий одяг вогнеборців, скористатися рятувальним спорядженням. Продемонстрували на спеціальному манекені дітям реанімаційні заходи, показали, як проводиться транспортування постраждалого та прийоми надання медичної допомоги при травмі грудної клітини.

За словами організаторів, такі заняття корисні для дітей, оскільки у будь-якому місці може статися пожежа або інша надзвичайна подія. Тому кожна людина повинна знати елементарні правила безпечної поведінки для того, щоб зберегти своє життя і вміти допомогти іншим.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: