Сумські спортсмени відзначилися на Всеукраїнському турнірі
Поділитися в
Копіювати посилання
21-24 лютого в Житомирі відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки імені С.П.Корольова.
Сумську команду представляли 80 спортсменів: з КДЮСШ №1, ДЮСШ «Спартак» і ДЮСШ «Суми».
Перші місця зайняли:
представники КДЮСШ № 1:
– Галайда Станіслав – (індивідуальні виступи юніори), перше місце (юніори пари);
– Ліхоузов Артем – (індивідуальні виступи діти 2011 року народження);
– Романенко Олександра – перше місце (індивідуальні виступи діти 2012 народження);
– Устіка Аліна, Алексенко Ілона, Шульженко Кіра, Коваль Вероніка, Токар Мілана, Ткаченко Каміла (аероденс діти міні);
ДЮСШ «Суми»:
– Курашвілі Анастасія (юніори та юніори пари);
– Серік Ярослав (кадети і пари), Серік Ольга (кадети пари)
ДЮСШ «Спартак»:
– Губа Аліна, Муравщік Ліза, Кунда Євгенія, Ворожка Вікторія, Лукаш Анастасия і Галета Аріанна (аеро-денс кадети);
«Срібло» дісталося:
КДЮСШ №1:
– Галайда Станіслав і Винник Катерина, Бангоян Карині (групи);
– Устіка Аліна, Алексенко Ілона, Шульженко Кіра, Коваль Вероніка (аероденс діти міні);
– Шейко Аліса (індивідуальні виступи діти 2011 року народження);
– Нефедова Катя (індивідуальні виступи діти 2013 народження);
ДЮСШ «Суми»;
– Курашвілі Анастасія, Зимогляд Анна, Міщенко Олександра (групи).
«Бронза» у:
КДЮСШ №1:
– Ліхоузова Артема і Терщенко Уляна (пара);
– Бангоян Карині (індивідуальні виступи діти 2011 року народження)
– Дмитрук Ліза (індивідуальні виступи діти 2010 народження)
ДЮСШ «Суми»:
– Ломонос Матвій, Касьяненко Анастасія та Ломонос Матвій (діти);
– Ломонос Матвій, Воловик Єва, Шевченко Марія, Хоруженко Тетяна і Майборода Катерина (команда діти);
– Дудченко Анна, Буркотенко Катерина, Бабенко Катерина, Зіменко Мілана, Босенко Марія, Шевченко Марія (команда кадети);
– Дудченко Анна, Москальчук Катерина, Зіменко Мілана, Босенко Марія, Коломієць Маша, Власенко Даша (степ).
ДЮСШ «Спартак»:
– Сергієнко Софія (кадети);
– Шевич Гліб;
– Муравщік Єлизавета, Губа Аліна, Лукаш Анастасия, Кунда Євгенія, Артюхова Дар’я (команда);
Спортсменів підготували Дубинська Оксана, Фастова Наталя, Корнієнко Анна, Фуртат Марина, Дух Ірина, Фастів Андрій, Желдубовская Катерина, Великодна Катерина.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!