СумБуд
SMR
метизная компания

Сумські спортсмени відзначилися на Всеукраїнському турнірі

Суспільство | 20:31, 26.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

21-24 лютого в Житомирі відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки імені С.П.Корольова.

Сумську команду представляли 80 спортсменів: з КДЮСШ №1, ДЮСШ «Спартак» і ДЮСШ «Суми».

Перші місця зайняли:

представники КДЮСШ № 1:

– Галайда Станіслав – (індивідуальні виступи юніори), перше місце (юніори пари);

– Ліхоузов Артем – (індивідуальні виступи діти 2011 року народження);

– Романенко Олександра – перше місце (індивідуальні виступи діти 2012 народження);

– Устіка Аліна, Алексенко Ілона, Шульженко Кіра, Коваль Вероніка, Токар Мілана, Ткаченко Каміла (аероденс діти міні);

ДЮСШ «Суми»:

– Курашвілі Анастасія (юніори та юніори пари);

– Серік Ярослав (кадети і пари), Серік Ольга (кадети пари)

ДЮСШ «Спартак»:

– Губа Аліна, Муравщік Ліза, Кунда Євгенія, Ворожка Вікторія, Лукаш Анастасия і Галета Аріанна (аеро-денс кадети);

«Срібло» дісталося:

КДЮСШ №1:

– Галайда Станіслав і Винник Катерина, Бангоян Карині (групи);

– Устіка Аліна, Алексенко Ілона, Шульженко Кіра, Коваль Вероніка (аероденс діти міні);

– Шейко Аліса (індивідуальні виступи діти 2011 року народження);

– Нефедова Катя (індивідуальні виступи діти 2013 народження);

ДЮСШ «Суми»;

– Курашвілі Анастасія, Зимогляд Анна, Міщенко Олександра (групи).

«Бронза» у:

КДЮСШ №1:

– Ліхоузова Артема і Терщенко Уляна (пара);

– Бангоян Карині (індивідуальні виступи діти 2011 року народження)

– Дмитрук Ліза (індивідуальні виступи діти 2010 народження)

ДЮСШ «Суми»:

– Ломонос Матвій, Касьяненко Анастасія та Ломонос Матвій (діти);

– Ломонос Матвій, Воловик Єва, Шевченко Марія, Хоруженко Тетяна і Майборода Катерина (команда діти);

– Дудченко Анна, Буркотенко Катерина, Бабенко Катерина, Зіменко Мілана, Босенко Марія, Шевченко Марія (команда кадети);

– Дудченко Анна, Москальчук Катерина, Зіменко Мілана, Босенко Марія, Коломієць Маша, Власенко Даша (степ).

ДЮСШ «Спартак»:

– Сергієнко Софія (кадети);

– Шевич Гліб;

– Муравщік Єлизавета, Губа Аліна, Лукаш Анастасия, Кунда Євгенія, Артюхова Дар’я (команда);

Спортсменів підготували Дубинська Оксана, Фастова Наталя, Корнієнко Анна, Фуртат Марина, Дух Ірина, Фастів Андрій, Желдубовская Катерина, Великодна Катерина.

Данкор

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: