метизная компания

Сумській громаді потрібні більші ліміти електричної потужності, – Олександр Лисенко

Суспільство | 14:42, 12.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

У своєму Телеграм-каналі Сумський міський голова Олександр Лисенко розповів про те, що вирішив направити лист проханням про збільшення лімітів для сумської громади до Голови правління ПрАТ «Національна енергетична Компанія «Укренерго» та Міністра енергетики України

“Наразі маємо критичну ситуацію із забезпеченням жителів електроенергією, адже ліміти електричної потужності, надані НЕК «Укренерго», на жаль, замалі і забезпечують лише 50% від потреби.

Наша область також є прикордонною, має найдовший спільний кордон з ворогом, постійно піддається атакам російської федерації і потребує стабільного електропостачання.

Тому моє рішення – направити лист з проханням про збільшення лімітів для сумської громади до Голови правління ПрАТ «Національна енергетична Компанія «Укренерго» та Міністра енергетики України.

Збільшення лімітів дозволить дотримуватися графіків погодинних відключень без постійного введення графіків аварійних відключень та спеціальних аварійних відключень.

Також звернувся до народних депутатів України та очільника обласної військової адміністрації щодо цього.

Я бачу кожний коментар, кожне повідомлення і розумію невдоволення містян щодо ситуації, яка склалася. Ми працюємо задля вирішення проблеми і звертаємося до тих, хто може повпливати на ситуацію.

Чекаємо на відповідь”, – написав голова.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: