метизная компания

Сумській місцевій прокуратурі представили нову керівницю

Суспільство | 11:40, 25.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Генерального прокурора України від 21 лютого 2019 року за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Сумської місцевої прокуратури призначено старшого радника юстиції Слабунову Юлію Володимирівну.

Сьогодні, 25 лютого 2019 року, представляючи колективу Сумської місцевої прокуратури нового керівника, прокурор Сумщини Віталій Матвійчук зазначив, що Юлія Слабунова – високопрофесійний та цілеспрямований прокурор, який має свій авторський «почерк» та зуміє організувати роботу прокуратури на належному рівні відповідно до вимог чинного законодавства. Оскільки, працюючи тривалий час на попередній посаді, Юлія Володимирівна забезпечила порядок у регіоні, зокрема зупинила розкрадання нафтопродуктів.

Пріоритетними напрямками роботи на посаді керівника Сумської місцевої прокуратури Віталій Матвійчук назвав боротьбу з корупцією, протидію оборудкам із землею, недопущення розкрадання комунального майна та бюджетних коштів, так як стан, у якому перебуває житлово-комунальне господарство міста, зокрема ситуація із ліфтами, показала байдужість та непрофесіоналізм багатьох посадовців місцевої влади до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

Водночас очільник прокуратури Сумщини подякував попередньому керівникові Сумської місцевої прокуратури Валерію Могильному за якісну роботу та відмітив, що поважає його рішення про звільнення з посади за власним бажанням.

Довідково: народилась Юлія Слабунова в 1980 році в м. Балаклія Харківської області. У 2002 році закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у тому ж році розпочала трудову діяльність в органах прокуратури як в. о. помічника прокурора м. Суми, майже шість років працювала в прокуратурі м. Суми, рік – на посаді заступника Охтирського міжрайонного прокурора, близько шести років обіймала посади різного степеня в прокуратурі Сумської області. Майже рік працювала на посаді Охтирського міжрайонного прокурора. Попередня займана посада з грудня 2015 року – керівник Охтирської місцевої прокуратури.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: