СумБуд

Сумського науковця відзначили у Франції

Суспільство | 09:40, 12.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

У 2019 році представники України вперше подавали заявки для участі в програмі підвищення кваліфікації з патології за підтримки Європейського товариства патології (ЄТП).

Доцент кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету Роман Москаленко став одним із 23 переможців (двоє з них з України). Науковець отримав можливість два місяці стажуватися в Центрі підвищення кваліфікації ЄТП з ендокринної патології з акцентом на пухлини щитовидної залози та паращитовидної залози в м. Порто, Португалія під керівництвом відомого професора Мануеля Собриньо Сімос. Оголошення результатів відбулося на Генеральній Асамблеї Європейського товариства патології у м. Ніцца, Франція.

Європейське товариство патології підготувало програму підтримки освіти у вузькоспеціалізованих сферах, оскільки в останні десятиліття було досягнуто значних успіхів щодо вивчення захворювань із застосуванням більш досконалих методів діагностики. Внаслідок цього широкий спектр захворювань може лікуватися персоналізованою терапією. Ця програма підвищення кваліфікації повинна допомогти молодим патологоанатомам отримати поглиблений досвід роботи у найкращих навчальних центрах по всій Європі. Переможцям буде запропоновано стипендію, названу на честь професора Альфонсо Джордано, який ініціював заснування ЄТП, для підтримки цієї програми.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: