метизная компания

Сумського підприємця оштрафували за неоформлених працівників

Суспільство | 09:43, 13.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

10 березня 2020 року суд притягнув до адміністративної відповідальності приватного підприємця за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (ч.3 ст. 41 КУпАП) та наклав на нього штраф в сумі 8500 гривень.

Відповідно до матеріалів справи у лютому 2020 року фізичною особою-підприємцем допущено до роботи 2 працівників без укладення трудового договору в письмовій формі, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

Чоловік був сповіщений про час та місце розгляду справи, про що зазначено в протоколі про адміністративне правопорушення, але в судове засідання не з’явився, про причини неявки суд не повідомив. Заяв, клопотань, зауважень, а також доказів поважності причин неприбуття суду не надав, тому згідно ст. 268 КпАП України, суд розглянув справу без його участі.

Вина приватного підприємця у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами.

Крім того, правопорушнику доведеться сплатити і судовий збір в розмірі 420 грн. 40 коп. на користь держави.

Постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів, повідомляє Зарічний райсуд.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: