СумБуд
метизная компания

Сумського професора визнали кращим вченим-економістом України за рейтингом RePEc

Суспільство | 13:08, 9.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Професор кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Олексій Пластун очолив рейтинг кращих вчених-економістів України за рейтингом одного з найбільших депозитаріїв світу з економічної тематики RePEc.

RePEc (Research Papers in Economics) – це спільний проєкт волонтерів у 101 країні світу з метою поширення досліджень в галузі економіки та суміжних наук. Основою проєкту є децентралізована бібліографічна база даних наукових праць, статей у журналах, програмних компонентів, що підтримуються добровольцями для використання у різних сервісах.

Наразі в депозитарії міститься близько 3,1 мільйона дослідницьких робіт із 3200 журналів та 5000 препринтів. На платформі зареєстровано понад 55 тис. авторів, щотижня обслуговується 75 тис. підписок на розсилку електронною поштою.

Даним депозитарієм ведеться ціла низка рейтингів, зокрема, кращих інституцій та вчених світу в цілому та в розрізі окремих країн. Станом на квітень 2020 року професор кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук Олексій Пластун посів перше місце в рейтингу кращих вчених-економістів України за останні 10 років, а за всю історію спостережень – на другому місці, повідомляє сайт СумДУ.

 

Довідково. Рейтинг заснований на обмеженій вибірці результатів досліджень з економіки та фінансів. Розглядаються лише матеріали, каталогізовані в RePEc. Для будь-якого критерію, що базується на цитуваннях, розглядаються лише роботи, які можна було проаналізувати проектом CitEc. Для будь-якого рейтингу вчених можуть прийматися до уваги лише ті, хто зареєстрований у службі авторів RePEc.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: