метизная компания

Сумському готелю відмовили у наданні чотирьох зірок

Суспільство | 07:35, 20.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо з матеріалу видання “Наші гроші”. За його даними, ТОВ «Готельний комплекс «Ювілейний» подавалося на отримання четвертої зірки, проте Комісія з встановлення категорій готелям відмовила у наданні такого статусу. За бажанням власники готелів від трьох зірок зможуть претендувати на відкриття залів гральних автоматів та казино.

Нагадаємо: Власником і керівником ТОВ «Готельний комплекс «Ювілейний» є Вікторія Грек — дружина Володимира Матвійовича Лук’яненка.

За даними Sumy.Today, 26 грудня 2019 року вона купила приміщення готелю (понад 5 тис кв м) за 52 тис грн у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», потім у січні 2020 року заснувала ТОВ «Готельний комплекс «Ювілейний» і передала готель у власність цього товариства. Однак, виявилося, що на момент купівлі готель перебував під арештом і був переданий в управління АРМА.

Арешт накладено в рамках кримінального провадження за фактом того, що приватний виконавець і оцінювач занизили вартість цього готелю, який виставлявся на продаж на електронному аукціоні «Сетам» через борги.

Компанії «Готельний комплекс «Ювілейний» і «Фрунзе-Ювілейна» зареєстровані за однією адресою (Суми, пл. Привокзальна, 9-А) і мають спільний телефон (0542255133).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: