метизная компания

Сумський державний університет відвідав професор Вашингтонського державного університету

Суспільство | 09:23, 10.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Візит до Сумського державного університету професора Діпри ДЖХА, заступника директора Карсонського коледжу бізнесу Вашингтонського державного університету, був наповнений зустрічами і перемовинами, зокрема, про розширення взаємостосунків між бізнес-інститутами партнерських вишів.

З ректором Василем КАРПУШЕЮ, начальником управління міжнародного співробітництва Костянтином КИРИЧЕНКОМ, заступницею директора навчально-наукового інституту бізнесу, економіки і менеджменту Тетяною МАЙБОРОДОЮ було обговорено поглиблення співпраці з впровадження COIL-модулей у дисципліни викладачів різних кафедр та інститутів, спільних наукових досліджень, публікацій тощо.

У рамках візиту професор Діпра ознайомився з ресурсами інформаційно-бібліотечної системи, умовами роботи викладачів в онлайн-студії, протестував можливості VR-студії СумДУ, з директором організаційно-методичного центру технологій електронного навчання Юрієм ЗУБАНЕМ обговорив перспективи створення віртуальних методів навчання для впровадження їх у спільних віртуальних класах.

Також професор Діпра зустрівся зі студентами спеціальностей «Менеджмент» та «Міжнародні економічні відносини» у Конгрес-центрі СумДУ, де відбулось вручення сертифікатів учасникам осіннього глобального віртуального класу, COIL-модулю з «Конфліктів, міжнародного лідерства та міжнародного бізнесу».

Після більш ніж двох років роботи у COIL-модулях та впроваджень їх у навчальні дисципліни, віртуальні класи та онлайн-проєкти, студенти мали можливість долучитися до живого, насиченого, інтерактивного спілкування з професором Діпрою.

Говорили про сучасні методи навчання, про пошук себе у світі, про працевлаштування та кар’єрні перспективи, про роботу над собою і багато іншого.

Загалом, із 2019 року Сумським державним університетом у співробітництві з Діпрою ДЖХА було реалізовано 6 проєктів:
 Глобальний віртуальний клас із «Туризму та готельного бізнесу».
 Курси підвищення кваліфікації для викладачів «Teaching Strategies for Virtual Classrooms Faculty Development Program» від Університету Небраска.
 Глобальний віртуальний клас «Стратегічний менеджмент та лідерство» спільно з Вайтфілдською бізнес-школою (Маврикій).
 Глобальна віртуальна програма для аспірантів, викладачів, дослідників-початківців, випускників «Excellence in Teaching & Research», спільно з Вашингтонським державним університетом.
 COIL-модуль «Міжнародний менеджмент» для студентів 4 курсу спеціальності «Менеджмент».
 COIL-модуль «Конфлікти, міжнародне лідерство та міжнародний бізнес» для студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: