СумБуд
SMR
метизная компания

Сумський ІРЦ на період локдауну працюватиме в гнучкому режимі

Суспільство | 21:00, 12.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Інклюзивно-ресурсний центр № 1 інформує мешканців Сумської міської територіальної громади щодо режиму роботи під час локдауну.

Згідно з пунктом 26 постанови Кабміну від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних проти епідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  у період з 11 січня  по 22 січня 2021 року КУ Інклюзивно-ресурсний центр № 1 працюватиме в гнучкому режимі.

У зазначений період комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини буде проводитися з обмеженням не більше двох дітей щовівторка та щочетверга, забезпечивши першочергово обстеження дітей для зарахування до спеціальних закладів освіти, з  дотриманням відповідних санітарних і протиепідеміологічних заходів.

Корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами надаватимуться в онлайн-режимі відповідно до можливостей та показників психофізичного сприйняття дитини.

Отримати консультацію стосовно роботи закладу та з інших питань, що стосуються роботи центру можна з 9:00 до 16:00 за номером телефону 70-19-71 або на сторінці Facebook.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: