метизная компания

Сумський НАУ презентували на “Лугано Бізнес-форум” в Швейцарії

Суспільство | 10:06, 17.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

11-12 травня у швейцарському місті Лугано завершився перший “Лугано Бізнес-форум”. Захід організовано Українсько-швейцарською бізнес-асоціацією. Робота секцій відбувалася в семи панелях, на кожній з яких обговорювалися актуальні питання відновлення України.

На форумі був представлений проєкт CAS Rebuild Ukraine, який реалізується Бернським університетом прикладних наук (BFH) за участі Сумського національного аграрного університету. Представляє університет в цьому проєкті Олена Мельник старший науковий співробітник, керівник сектору міжнародних проектів науково-дослідної частини.

Сам проєкт – це програма підвищення кваліфікації, орієнтована на українців зі статусом захисту S, а також українців, які вже проживають у Швейцарії, які зацікавлені у відбудові України. Участь у CAS Rebuild Ukraine дозволяє учасникам оцінювати, спільно розробляти та керувати проектами для відбудови України, зокрема щодо реконструкції будівель та інфраструктури.

Під час зустрічі Олена Мельник мала також можливість презентувати учасникам форуму перспективи співробітництво між СНАУ та BFH, зокрема і щодо участі у реалізації українсько-британського проєкту «Оцінка земель та екосистем Північного Сходу України, ушкоджених внаслідок російського вторгнення». Зокрема, Олена Сергіївна повідомила, що наразі тривають відбір зразків ґрунтів в Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

У своєму виступі декан факультету сільського господарства, лісівництва та харчових наук Бернського університету прикладних наук пані Уте Селінг відзначила, що університет має тривалу історію співробітництва зі СНАУ та анонсувала проведення спільного українсько-британсько-швейцарского воркшопу, який відбудетеся 23-24 травня у м. Берн за участі науковців та фахівців з відновлення ґрунтів з трьох країн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: