СумБуд
SMR
метизная компания

Сумський НАУ увійшов до світового «зеленого рейтингу»

Суспільство | 10:33, 9.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський національний аграрний університет увійшов до першої десятки українських вишів, включених до цьогорічного всесвітнього «зеленого рейтингу» GreenMetric World University Rankings.

Рейтинг був започаткований у 2010 році Університетом Індонезії. Його мета – кількісна оцінка зусиль університетів у галузі досягнення цілей сталого розвитку. Якщо на рік заснування рейтингу в ньому взяли участь 95 університетів з 35 країн, то сьогодні до нього входять 912 університетів із понад 80 країн. Він оцінює оцінює діяльність університетів за різними показниками, як то інфраструктура, енергетика та зміна клімату, поводження з відходами, вода, транспорт та екологічна освіта.

Лідерами GreenMetric World University Rankings, зазвичай, є такі флагмани вищої освіти як Вагенінгенскій університет, Оксфордський університет та Ноттінгемський університет. Україна ж цьогоріч представлена в ньому лише 18 університетами, 8-позицію, серед яких посідає Сумський національний аграрний університет. Варто відзначити, що СНАУ вперше потрапив до списку GreenMetric World University Rankings.

Стратегія розвитку Сумського національного аграрного університету базується цілях сталого розвитку. І хоча, як документ, ця стратегія була затверджена лише у 2020 році, робота з імплементації цих цілей провадиться у СНАУ досить давно. Адже кожен усвідомлює, що будь-яка установа може розвиватися лише у сталому суспільстві, де високо цінуються природні багатства, безпека, мир та повага до загальнолюдських цінностей.

«Для нас цей показник є дуже важливим. І не з позиції рейтингів, а тому, що оцінка діяльності університету  за критеріями рейтингу, це своєрідний аудит. На початку навчального року ми затвердили стратегію СНАУ на 2021-2025 роки, поклавши в основу цілі сталого розвитку», – зазначив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: