метизная компания

Сумський науковець призначений заступником Міністра освіти і науки України

Суспільство | 07:41, 19.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Начальник науково-дослідної частини Сумського державного університету Денис Курбатов призначений заступником Міністра освіти і науки України. Відповідно до повноважень він координуватиме питання розвитку науки.

Денис Курбатов – випускник СумДУ, у 2006 році закінчив фізико-технічний факультет, спеціальність – «Електронні прилади та пристрої», у 2009 – аспірантуру за спеціальністю «Фізика твердого тіла».
Уся професійна діяльність Дениса Курбатова теж пов’язана із СумДУ.

«22 роки: студент, аспірант, науковий співробітник, заступник начальника НДЧ, керівник НДЧ…чи довго це? Для природи – мить, для життя людини – відчутно. Щиро вдячний усім своїм Учителям, колегам, співробітникам за знання, досвід, спільну роботу, наші перемоги та невдачі. Впевнений, що попереду у нас з вами багато нових, цікавих, і, сподіваюсь, ефективних ідей та проєктів! Бо відповідно до класики «..І кожен фініш – це, по суті, старт..»!, – написав він на сторінці у соціальних мережах.

Денис Курбатов – кандидат фізико-математичних наук. Був стипендіатом Кабінету міністрів України для молодих учених. Автор і співавтор численних наукових статей. Брав участь у багатьох наукових проєктах. Здійснював експертизу наукових публікацій у виданнях, що входять до бази даних Scopus, Web of Science.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: