СумБуд
Реклама
метизная компания

Сумський суд припинив відправку поштової кореспонденції

Суспільство | 14:53, 26.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Шановні громадяни та учасники процесів!

Доводимо до відома, що через відсутність марок Зарічний районний суд м. Суми з 23 липня 2021 року повністю припинив відправку поштової кореспонденції.

Як повідомлялось раніше, зокрема 13.07.2021 року, враховуючи кількість марок, що надавались Зарічному районному суду м. Суми в липні, судом відправлялась кореспонденція лише щодо викликів осіб в судові засідання, призначені на найближчий місяць. Через такий стан речей вже більше двох тижнів залишається невідправленою кореспонденція по судових справах, які призначені на кінець серпня-вересень 2021 року та наступні за ним місяці, а також копії судових рішень по справах.

За повідомленням ТУ ДСА України в Сумській області наразі вирішується питання отримання додаткових коштів на ці потреби. Тому по мірі надходження поштових марок ми будемо відправляти поштову кореспонденцію.

У зв’язку з ситуацією що склалася, та з метою своєчасного повідомлення про день та час судових засідань, нагадуємо про альтернативні способи отримання повісток, повідомлень та іншої інформації:

  • скористатися підсистемою Електронний суд;
  • при подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи свій номер мобільного телефону;
  • з датою призначення справи до розгляду можна ознайомитись на веб-сайті Зарічного районного суду м. Суми у розділі «Громадянам» – Інформація щодо стану розгляду судових справ.

Також, з метою належного повідомлення учасників справи при зверненні до суду, прохання повідомляти про всі відомі засоби зв’язку: офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів свої та інших учасників провадження.

Вдячні за розуміння ситуації що склалася та сподіваємося на найшвидше її вирішення.

Зарічний районний суд м. Суми

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: