метизная компания

Сумський табір «Зоряний» стане комунальним закладом

Суспільство | 17:36, 23.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті Сумської міської ради.

Дитячий оздоровчий табір «Зоряний» з 2003 року працює як відокремлений структурний підрозділ КП «Шляхрембуд» і весь цей час утримувався за рахунок власних коштів підприємства.

До вартості путівки закладаються лише витрати на функціонування табору протягом оздоровчого сезону – харчування дітей, зарплата персоналу, сплата комунальних послуг, медичний супровід та деякі інші. А от ремонти, міжсезонне утримання, підготовку будівель та території до прийому дітей тощо КП «Шляхрембуд» здійснювало переважно власним коштом.

У 2020 році Сумська міська рада вперше за багато років виділила кошти на ремонт харчоблоку та встановлення пожежної сигналізації в таборі «Зоряний», але поточне утримання, як і раніше, лягає на КП “Шляхрембуд” .

На сьогодні, аби КП «Шляхрембуд» і надалі могло стабільно працювати, розвиватися й гідно конкурувати у сфері своєї основної діяльності (капітальний та поточний ремонт доріг, утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд), воно вимушене скорочувати всі зайві витрати. Тож наразі підприємство не має змоги нести таке значне соціальне навантаження, як утримання дитячого оздоровчого табору.

Проектом рішення, що підготовлений управлінням освіти і науки СМР, передбачається створення на базі колишнього табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд» (м. Суми, вул. Народна,58) комунального закладу «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Суми» Сумської міської ради» .

Новий заклад буде включено до мережі розпорядників та одержувачів коштів бюджету Сумської міської територіальної громади і фінансування на його утримання буде передбачатися щорічно при формуванні бюджету.

Детальніше з проектом рішення можна ознайомитися тут.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: