СумБуд

Сумський Центр цереброваскулярної та серцево-судинної патології вийшов на перше місце в Україні за кількістю проведених тромболізисів

Суспільство | 11:30, 17.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Центр цереброваскулярної та серцево-судинної патології, що розміщений у КНП «Центральна міська клінічна лікарня», вийшов на перше місце в Україні за кількістю проведених тромболізисів – «золотого стандарту» лікування хворих з інсультами.

Рейтинг за підсумками п’яти місяців поточного року склала Всесвітня організація по боротьбі з інсультом (WSO).

«Центр швидко зміг зайняти лідируючі позиції в Україні. Для цього ми зробили немало: придбали унікальне обладнання, провели ремонт, до палат підвели кисень. Медики, які тут працюють, пройшли спеціальне навчання за кошти міського бюджету, – зазначає міський голова Олександр ЛИСЕНКО. – Ми системно ремонтуємо міські лікарні, оснащуємо їх новим обладнанням і будемо робити це надалі».

Зауважимо, для надання допомоги хворим на інсульт Центр зібрав в одному місці неврологів, нейрохірургів, реаніматологів, реабілітологів, логопедів, рентгенологів, реаніматологів, психотерапевтів та ерготерапевта.

Наразі він єдиний в регіоні такого типу, до того ж оснащений за європейськими стандартами, де допомогу пацієнтам надають висококваліфіковані спеціалісти.

За п’ять місяців 2020 року в Центрі цереброваскулярної та серцево-судинної патології провели 69 тромболізісів, тоді як за весь 2019 рік – 40. Це означає, що набагато більше сумчан, у яких трапився інсульт, вийдуть із хвороби з менш тяжкими наслідками.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: