метизная компания

Сумський водоканал готує господарство до зими

Суспільство | 22:33, 2.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

КП «Міськводоканал» виконує комплекс заходів із ревізії та ремонту об’єктів підприємства для забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства міста в умовах сезонного зниження температури.

Ведеться підготовка споруд та обладнання очисних споруд, шести водопровідних та 20 каналізаційних насосних станцій до роботи в осінньо-зимовий період. Здійснюється ремонт та утеплення виробничих та побутових приміщень, облаштування відмосток, ремонт вентиляційних систем, заміна вікон і дверей тощо.

Особлива увага приділена технічному стану електрообладнання, підготовці резервних джерел живлення. До зими готуються транспортні засоби, здійснюється ревізія об’єктів газового господарства та котельні підприємства.

Загалом до опалювального сезону планується виконати промивку усіх резервуарів чистої води. Також фахівці підприємства обстежать стан дюкерних переходів водомереж через річки Сумку, Псел, Стрілку та утеплять вантузи і випуски на водопровідних мережах.

«Своєчасна підготовка водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду дозволить запобігти виникненню аварійних ситуацій, а якщо вони трапляться, то в стислі терміни локалізувати аварію і здійснити відновлювальні роботи», – зазначають на підприємстві.

Також працівники водоканалу спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області продовжують перевірку роботи всіх пожежних гідрантів міста та впорядковують території, зокрема, здійснюють вирубку порослі та покіс трави.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: