метизная компания

Сумський водоканал отримав сучасне телеінспекційне обладнання від швейцарських партнерів

Суспільство | 14:44, 8.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Швейцарська група з гуманітарної місії безоплатно передала сумському водоканалу лабораторію з телеінспекції каналізаційних мереж на базі автомобіль Renault Master.

Сумська система водовідведення – це понад 300 км трубопроводів, половина з яких вже відпрацювала свій термін. Завдяки отриманій сучасній мобільній лабораторії, фахівці КП «Міськводоканал» зможуть перевірити стан колекторів зсередини, без відключень та розриттів. Для цього достатньо опустити через колодязь у трубу спеціального робота з камерою, який передасть на монітор спецавтомобіля відеозапис внутрішньої поверхні мережі, а також дані про її спектральний аналіз, діаметр, матеріал, уклін, глибину залягання, місцезнаходження тощо.

Гуманітарна мобільна телеінспекція оснащена цифровим блоком контролю та управління, повністю синхронізованим кабельним барабаном і модульною камерою. Основною перевагою є наявність двох роботів та плоту з камерами, під час руху якого по стічним водам на моніторі відображається необхідна інформація.

«Ми вдячні нашим швейцарським партнерам за таке вкрай необхідне телеінспекційне обладнання. Унікальність отриманої лабораторії дозволяє провести телеметрію мереж діаметром від 150 до 1500 мм, упевнитися в цілісності труби або розглянути всі пошкодження, а також підібрати оптимальну технологію ремонту трубопроводу. Для роботи з таким сучасним спецоснащенням у нас є фахівці, які вже пройшли відповідне навчання в Німеччині», – зазначив директор Анатолій САГАЧ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: