метизная компания

Сумський виконком не підтримав петицію, щодо заміни несправних ліфтів

Суспільство | 15:24, 9.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 9 квітня, на засіданні виконкому розглядали проект рішення «Про розгляд електронної петиції Давидко Ігоря Анатолійовича про розробку та реалізацію програми поетапної заміни ліфтів у Сумах».

Члени виконкому з подачі радника мера Сум Віктора Волонтирця проголосували за редакцію 2, в якій вирішено відмовити в підтримці електронної петиції про розробку та реалізацію програми поетапної заміни ліфтів у Сумах, оскільки в даний час рішенням Сумської міської ради від 25.01.17 № 1669- МР затверджена Цільова програма капітального ремонту, модернізації та диспетчеризації ліфтів у місті Суми на 2017-2019 роки, роботи відповідно до якої здійснюються в межах фінансування, передбаченого на відповідний бюджетний г од.

Департамент інфраструктури міста повинен повідомити автору петиції про прийняте рішення, а також підготувати звернення в департамент фінансів, економіки та інвестицій про виділення додаткових коштів з міського бюджету на капітальний ремонт, модернізацію ліфтів у Сумах.

Що цікаво, організацію виконання рішення поклали на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Журбу, якого підозрюють в неналежному виконанні обов’язків у сфері здійснення контролю за належним утриманням, експлуатацією об’єктів житлового фонду підприємствами житлового господарства, а саме змістом ними ліфтів в належному стані . Про підозру заступнику міського голови було повідомлено в кримінальному провадженні, в рамках якого ведеться досудове розслідування смерті двомісячну дитину в шахті ліфта багатоквартирного будинку по вулиці Супруна, 32/1.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: