ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумський євроклуб переміг у конкурсі проєктів від Євросоюзу

Суспільство | 22:30, 13.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Мережа євроклубів Сумщини з проєктом «Жива бібліотека «День Є у місті Суми» у числі 26 переможців конкурсу від Представництва Європейського Союзу в Україні European Union in Ukraine.

Тема цьогорічного конкурсу «Прямуючи до ЄС, змінюємо Україну».Євроклуби-переможці отримають консультаційну та фінансову підтримку на реалізацію своїх ідей

Представництво ЄС в Україні визначило 26 проєктів-переможців конкурсу серед українських євроклубів. Цього року переможцями стали як представники невеликих сіл, так і обласних центрів.

Тож вже 15 травня о 12:00 жителів та гостей обласного центру запрошують на живу бібліотеку «День «Є» у місті Суми – мотіваріуси та апгрейдуси» до Молодіжний центр «Романтика»

Метою реалізації проєктів євроклубів є поширення серед учнів та молоді знань і навичок, які сприятимуть формуванню громадянської культури на основі європейських цінностей та принципів.

Конкурс проводився в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: