метизная компания

Суми прифронтові: благоустрій за графіком

Суспільство | 16:13, 19.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Ошатність літнього міста – результат докладених зусиль міських комунальних служб, які дбають про особливу атмосферу, красу та неповторність.

Висадка тюльпанів та петуній – за планом, прибирання систематичне, покіс трави та обрізання гілля – у сезон на постійній основі. Так працюють  спеціалісти сумського КП «Зеленбуд». Між обстрілами та тривогою наводять лад та змушують мешканців милуватися улюбленими куточками рідного міста.

Наразі триває інтенсивний покіс трави у парку Кожедуба, скверах: Покровському, Театральному Харитоненка, на вулицях: Кондратьєва, набережної річки Стрілки та Холодноярської бригади, проспектах Свободи та Шевченка.

Здійснюється облаштування квітників з висадкою квітів та усіма супутніми роботами на Харківському мосту та кількох клумбах у центральній частині міста.

До цього додається щоденне прибирання урн, сходів, скверів, газонів, мобільних укриттів.

Начальник СМВА Сергій Кривошеєнко наголошує: «Це не просто підтримання порядку в Сумах – це сьогодення і майбутнє міста, за яке боремося щодня».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: