СумБуд
метизная компания

«Сумигаз Збут» надає можливість сплачувати за електроенергію одним рахунком

Суспільство | 11:45, 11.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Підприємці можуть платити за послугу з постачання електроенергії та послугу з її розподілу по одному рахунку від компанії-постачальника
З жовтня 2021 року ТОВ «Сумигаз Збут», який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає можливість клієнтам – юридичним особам зекономити свій час і спростити ведення бухгалтерії.

Замість оплати двох рахунків – за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії двом окремим компаніям – клієнт може сплачувати всього один рахунок, який виставляє персональний менеджер компанії-постачальника ТОВ «Сумигаз Збут».

При цьому клієнт сплачує за послугу з розподілу в розмірі тарифу, встановленого НКРЕКП (https://www.nerc.gov.ua/?id=37480), тобто в тому ж самому розмірі, як і при здійсненні оплати клієнтом безпосередньо оператору системи розподілу (ОСР).

Щодо графіків оплати, то і за послугу з постачання, і за послугу з розподілу електроенергії клієнт може сплачувати так, як йому зручно. У разі, якщо клієнт обрав попередню оплату, то до 25 числа місяця, що передує місяцю постачання, він отримує та сплачує єдиний рахунок за постачання та розподіл. У разі подекадної оплати клієнт оплачує рахунок 5, 15 та 25 числа місяця постачання, у разі післяплати – до 10 числа місяця наступного за місяцем постачання.

«За кожним нашим клієнтом закріплюється персональний менеджер, який в зручний для клієнта час допоможе з будь-яким питанням. А за допомогою Особистого кабінету онлайн клієнт може слідкувати за фінансовим станом свого особового рахунку, швидко отримати рахунки та акти, дозамовити обсяги споживання. До того ж поточні документи ми з клієнтом підписуємо за допомогою електронного підпису, процедура підписання не потребує особистої зустрічі і займає лише близько 3 хвилин, що особливо важливо під час піку поширення коронавірусної хвороби», – говорить Ірина Закаблук, начальник відділу продажів юридичним особам ТОВ «Сумигаз Збут».

Наразі компанія приймає заявки на укладання договорів з постачання електроенергії на грудень 2021 року.

Крім цього, «Сумигаз Збут» пропонує клієнтам пакетну пропозицію: постачання газу та електроенергії. Найважливіші ресурси можна отримати в одного постачальника, не витрачаючи зайвого часу на організаційні моменти.

Щоб отримати детальну консультацію, обговорити індивідуальні умови співпраці та укласти договір, звертайтеся до відділу продажів ТОВ «Сумигаз Збут» за телефонами:
• (067) 553 23 49; (067) 501 12 56 – Суми;
• (067) 501 49 56 – Шостка;
• (067) 543 11 80 – Конотоп;
• (067) 543 11 82 – Ромни;
• (067) 681 42 97 – Охтирка.

Довідка. ТОВ «Сумигаз Збут» працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», провадить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу від № 633 від 11.05.2017 та електроенергії № 1119 від 17.06.2020 року.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: