СумБуд
метизная компания

Times Higher Education: Cумський державний університет – знову перший в Україні за рівнем суспільно-економічного впливу

Суспільство | 12:38, 13.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський державний університет другий рік поспіль зайняв першу сходинку серед українських ЗВО у рейтингу University Impact від Times Higher Education. У загальному заліку університет посідає позицію 201-300 серед більш ніж 750 вишів світу.

Рейтинг оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. Кількість учасників від України цього року зросла з 6 до 11 закладів вищої освіти.

Університет оцінювався, насамперед, щодо внеску в досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН на період розвитку людства до 2030 року. Експертами THE, зокрема, оцінювалися результативність діючих проєктів, які виконує університет у галузі популяризації та покращення охорони здоров’я, планування та підтримки сім’ї, фізичної культури та спорту, забезпечення комфорнтих умов праці, рівності та недискримінації, інклюзивності, розвитку та впровадження «зелених» технологій, участі у місцевому, регіональному та державному урядуванні тощо.

Філ Бейті, головний редактор THE: «Позиції Вашого університету в цьому рейтингу підкреслюють, що університет не тільки підтримує цілі сталого розвитку через навчання, дослідження та траснфер знань, але й достатньо доказово впроваджувує їх у життя».

Нагадаємо, що головний рейтинг Times Higher Education минулого року визначив СумДУ в топовій групі кращих дослідницьких університетів світу, а також додатково на позиції 801+ в галузі інженерії та технологій.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: