метизная компания

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» повідомляє!

Суспільство | 13:30, 10.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

В Україні з 01.07.2019 відповідно до вимог п. 2 Розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії» запроваджується новий ринок електричної енергії, у зв’язку з цим, керуючись п. 13.3 договору про постачання електричної енергії споживачу, ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» зобов’язане змінити умови публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, в тому числі умови публічних комерційних пропозицій:  №1ВП, №1ВС, №2ВП, №2ВС, №3ВП, №3ВС.

Малюнок

Нові умови публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, в тому числі умови публічних комерційних пропозицій, будуть застосовані з 01.07.2019.

Із зазначеними змінами ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», за посиланнями: https://sm.enera.ua/contractsbusiness,https://sm.enera.ua/bidding_price, у розділі «Для бізнесу».

Зазначені зміни наберуть чинності за умови запровадження в Україні нового ринку електричної енергії (балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг, ринку «на добу наперед», внутрішньодобовий ринку, двосторонніх договорів)

За наявності рішень щодо відтермінування запровадження в Україні нового ринку електричної енергії (балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг, ринку «на добу наперед», внутрішньодобового ринку, двосторонніх договорів) зазначені зміни чинності не набирають.

Якщо нові умови Вами не приймаються, Ви маєте право припинити дію Договору про постачання електричної енергії споживачу.

Сподіваємось на Ваше порозуміння та подальшу співпрацю!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: