ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Традиційні святкові виплати до 9 травня отримали 23928 жителів Сумщини

Суспільство | 16:31, 7.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, станом на 6 травня 2021 року зазначений вид допомоги одержали 23 928 осіб на загальну суму 35,2 млн. гривень, що становить 85% від потреби. Виплата щорічної разової грошової допомоги триває.

У 2021 році для виплати щорічної разової грошової допомоги за бюджетною програмою «Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною» виділено 41,4 млн гривень, із них: для виплати допомоги 41,3 млн гривень, для оплати послуг поштового зв’язку 169,0 тис. гривень.

Зокрема, ветерани війни I групи інвалідності отримають 4 421 гривень, II групи – 3 906 гривень, ІII групи – 3 391 гривень, учасники бойових дій – 1 491 гривень, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 4 421 гривень.

Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, виплачено по 966 гривень, учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, іншим учасникам боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога по 612 гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: