СумБуд
Реклама
метизная компания

Тростянецька громада також хоче до Сумського району

Суспільство | 14:49, 17.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

За рішенням Уряду від 12 червня, у межах Сумської області буде 5 районів, в які увійдуть 51 об’єднана громада. Згідно з визначенням попередніх меж районів, Тростянецьку громаду включено до Охтирського району.

Також попередньо до Охтирського району був включений і Лебединський район. Але лебединці відстояли своє рішення щодо приєднання до Сумського району. Підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою їх бажання підтримав.

Жителі Тростянецької міської ОТГ занепокоєні рішенням щодо включення до Охтирського району, адже найважливішим чинником при формуванні районів залишається спроможність надання адміністративних, соціальних та інших послуг на рівні визначених державою стандартів.

Тростянецька громада не бачить свого майбутнього розвитку в Охтирському районі! Сьогодні на сесії Тростянецької міської ради Юрій Бова, міський голова, й депутати висловлювали єдину думку щодо включення Тростянецької міської ОТГ до Сумського району. Саме до обласного центру наші суб’єкти господарювання й пересічні громадяни звертаються найчастіше з питань виробничого, соціального, освітнього характеру та інших. З установами, організаціями, закладами м. Суми відбувається постійна взаємодія.

Розглянувши законопроєкт поданий Міністерством розвитку громад та територій України № 2653, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Тростянецька міська рада вирішила:

Направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів Ураїни, Верховної Ради України, Міністра розвитку громад та територій України Чернишова О. М., народних депутатів України Задорожнього М. М., Безгіна В. Ю.

Уповноважити міського голову Юрія Бову від імені депутатського корпусу Тростянецької міської ради, підписати дане звернення та направити у відповідні інстанції.

Тростянецька Міська Рада

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: