Троє сум’ян отримали нагороди від мерії за вагомий внесок у наближення Перемоги
Поділитися в
Копіювати посилання

У Сумах відзначили жителів громади, які активно допомагають цивільним і військовим.
Почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» II ступеня отримали Вадим Ващенко та Олександр Мірошниченко. Їх нагородили за свідому громадянську позицію, активну волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок у надання гуманітарної допомоги закладам охорони здоров’я і добровольчим формуванням Сумської міської громади та підрозділам Збройних Сил України.
Грамотою міського голови відзначили Валерію Голованову. Нагороду вручили за вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства, підтримку державного суверенітету та територіальної цілісності України, активну громадянську позицію і реалізацію гуманітарних ініціатив, спрямованих на підтримку населення Сумської міської територіальної громади та військовослужбовців в умовах воєнного стану, повідомили в мерії Сум.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!