метизная компания

Троє жителів Сумщини померли від штаму коронавірусу «Delta»

Суспільство | 18:28, 13.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

З метою визначення мутацій коронавірусу SARS-CoV-2 у хворих на СOVID-19, які лікувались у закладах охорони здоров’я області протягом червня – серпня поточного року, 11 серпня в лабораторії особливо небезпечних інфекцій Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб було проведено вибіркове тестування 10 зразків біоматеріалу від хворих на СOVID-19

За результатами тестування у восьми хворих в зразках носоглоткових змивів ідентифіковано варіант Delta, у двох хворих ідентифіковано варіант Delta+.

Зазначені випадки захворювань зареєстровані у північних, південних районах області та у м.Суми.

Дев’ять з 10 захворілих на СOVID-19 протягом інкубаційного періоду повернулись з країн, де зареєстровано різке ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення варіанту коронавірусу «Дельта», або мали контакт з особами з проявами захворювання, що повернулись з цих країн (Росія – 7 осіб, Грузія – 2).

Серед 10 захворілих – 1 дитина до 10 років та 9 дорослих, в т.ч. віком від 20 до 30 років – 1, 30-39 років – 1, 40-49 років – 1, 50-59 років – 1, 60-69 років – 3, старші 70 років – 2.

Всі 10 осіб захворіли на СOVID-19 вперше, з них 2 особи отримали на території Росії відповідно два та одне щеплення вакциною «Спутник V».

У 2-х захворілих перебіг захворювання обмежився нежиттю, незначною температурою. У декількох хворих на початку захворювання клінічні ознаки були незначними, а в подальшому перебіг захворювання ускладнився. У зв’язку з важким перебігом захворювання шестеро хворих були госпіталізовані, з них троє померли внаслідок ускладнень.

Зважаючи на наявність заразного варіанту коронавірусу «Дельта» на території Сумської області, прогнозу щодо суттєвого зростання найближчим часом показників захворюваності на СOVID-19 серед населення, Центр контролю та профілактики хвороб закликає скористатись можливістю та вакцинуватись від COVID-19 якнайскоріше.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: