Три громади Сумщини отримали сонячні електростанції для дитячих садочків
Поділитися в
Копіювати посилання

Конотопська, Сумська та Путивльська громади отримали обладнання для автономного живлення дитсадків.
Дитячі садки у Конотопській, Сумській та Путивльській громадах отримали сонячні електростанції для забезпечення безперебійної роботи. Обладнання передала аграрна компанія «Кустоагро» спільно з міжнародними партнерами.
Як повідомили в Сумській ОВА, передані сонячні панелі та супутнє устаткування дозволять закладам освіти мати автономне джерело живлення. Це забезпечить роботу дитсадків в умовах можливих відключень електроенергії, спричинених атаками росії на енергетичну інфраструктуру регіону.
Проєкт реалізовано в межах плану стійкості області, де посилення енергонезалежності громад визначено одним із пріоритетних напрямків. Наразі триває робота над оснащенням інших об’єктів соціальної сфери Сумщини подібними альтернативними джерелами енергії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!