СумБуд
метизная компания

Три училища Сумщини отримають 9 мільйонів від МОН

Суспільство | 11:57, 24.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Конкурсна комісія МОН відібрала 62 установи професійної освіти, які в цьому році отримають кошти на облаштування нових або дооснащення раніше створених навчально-практичних центрів. Перелік закладів і обсяг фінансування майбутніх центрів визначені наказом Міносвіти № 846, який був опублікований на сайті відомства.

У Сумській області таких установ три: «Сумський центр профтехосвіти (спеціальності: верстатник широкого профілю, оператор верстатів із програмним керуванням; вартість створення УПЦ – 4,32 млн грн, сума субвенції – 2,8 млн), Шосткинське вище професійне училище (кухар, кондитер, офіціант, вартість УПЦ – 6,779 млн грн, субвенція – 4,529 млн), Сумське міжрегіональне вище професійне училище (слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автозасобів; вартість – 2,771 млн, субвенція – 1,516 млн).

Відповідно до наказу, найбільше коштів на створення центрів отримають Дніпропетровська та Львівська області – по 5 закладів у кожній. Щоправда, у них і найбільші мережі закладів профосвіти (у Дніпропетровській працює 58 профтех, а на Львівщині – 55).

Усього до переліку установ, які отримають підтримку на створення центру, увійшли навчальні заклади з усіх регіонів країни. Планується створення 55 нових центрів і дооснащення 7 уже існуючих.

shans.com.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: