ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Центри соціальних служб мають діяти у кожному районі і ОТГ Сумщини

Суспільство | 22:29, 24.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наразі 524 дитини у Сумській області перебуває на обліку соціальних служб у справах дітей. Для ефективної роботи з такими дітьми та їх батьками необхідно кожен район і ОТГ забезпечити висококваліфікованими спеціалістами і соціальними службами. Про це говорили на апаратній нараді під головуванням очільника області Микола КЛОЧКА  

«Служби у справах дітей створені лише у шести громадах Сумщини, ще у двох – планують створити. Відсутність цих органів не дозволяє оперативно виявляти і втручатися у складні ситуації, в яких можуть опинитися діти», – прокоментував начальник обласної служби у справах дітей Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ.

Як він додав, саме недостатній рівень культури, заробітки в інших країнах і емоційно-психічне навантаження батьків спричиняє складні життєві ситуації у сім’ях. «Ми плануємо ініціювати рейди батьківських спільнот, разом виявляли б неблагополучні родини і проводили роз’яснювальну роботу», – зазначив посадовець.

За словами т.в.о. директора Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани ПОЛЯЧЕНКО, на Сумщині діє 23 Центри, працівники яких регулярно проводять соціальну роботу із сім’ями і дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Профільний заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ переконаний, що усі соціальні служби мають бути забезпечені психологами: «Сьогодні увага місцевих органів виконавчої влади до неблагополучних сімей недостатня. Однак, кадрове забезпечення соціальних служб є вкрай важливим і актуальним, оскільки саме на них покладено здійснення соціальної реабілітації і питання психокорекції усіх постраждалих».

Микола Клочко доручив головам райдержадміністрацій, міським головам та головам ОТГ вжити усіх заходів щодо налагодження співпраці між відповідними службами і органами влади, а також забезпечити своєчасну медичну і соціально-правову допомогу дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Центрам соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з органами влади вирішити питання щодо забезпечення кваліфікованими кадрами для роботи з неблагополучними сім’ями, дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Через місяць доповісти про результати проведеної роботи», – резюмував очільник області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: