метизная компания

Церемонія офіційного відкриття Сумської міжнародної школи Хенанського інституту науки та технологій

Суспільство | 12:23, 16.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

16.09.2022 року в Сумському національному аграрному університеті відбулася церемонія офіційного відкриття Сумської міжнародної школи Хенанського інституту науки та технологій.

Взаємна зацікавленість України та Китаю у розвитку дружнього співробітництва, а також в інтернаціоналізації наукової діяльності та навчального процесу стали основою для підписання нашими закладами контрактів.

Після візиту президента Хенанського інституту науки і технологій Лі Ченьвея (Li Chenwei), віце-президента Ван Ся (Vang Chia) та інших поважних керівників прийняли рішення про нашу глибоку співпрацю.

У результаті спільної діяльності понад 180 студентів та аспірантів провінції Хенань обрали СНАУ. Понад 90 студентів вже отримали ступінь магістра та працюють на провідних підприємствах КНР.

У 2022 році до захисту та здобуття наукового ступеня доктора філософії готуються 35 аспірантів.

Протягом 3 курсу між нашими закладами за участю викладачів СНАУ реалізується освітня програма з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

Вдячні Міністерству освіти Китаю, яке звернуло увагу на наші спільні пропозиції та прийняло рішення про створення Сумського міжнародного коледжу Хенанського інституту науки і технологій.

Щиро вітаємо студентів коледжу! Наше спільне завдання на найближчі роки – забезпечення високого рівня освітнього процесу на рівні державних структур КНР та України.

Сумський національний аграрний університет висловлює глибоку вдячність щодо спільної співпраці з Сумським міжнародним коледжем Хенанського інституту науки і технологій. Це визнання колективу СНАУ у розвитку міжнародного співробітництва, насамперед, у сферах науки та освіти.

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: