СумБуд
метизная компания

У 2019 році «Укрпошта» закриє відділення в селах та припинить доставку пенсій

Суспільство | 07:33, 27.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський повідомив, що уряд та парламент не погодили затвердження економічно вигідного тарифу на доставку пенсій, через що державна компанія вимушена припинити постачання пенсій та закрити 5-7 тисяч відділень у селах.

Зазначається, що персонал, що працює у сільських відділеннях «Укрпошти», скоротять, а сама компанія почне розвивати свої відділення у містах.

«Ми підготували антикризовий план, який запровадимо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнято. Це означає, що «Укрпошта» змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не доставлятимемо пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного й виробничого персоналу», — повідомив Смілянський.

Він також зазначив, що компанія неодноразово зверталась до уряду та парламенту, а також до Пенсійного фонду з метою встановлення економічно обґрунтованого тарифу, проте ці звернення проігнорували. «У середньому кожне відділення щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень», — додав директор «Укрпошти».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: